W swoich szeregach KIRG posiada specjalistów z zakresu informatyki, którzy opracowują oraz wdrażają systemy dedykowane odpowiadające indywidualnym potrzebom klienta. Proces ten rozpoczyna się od analizy potrzeb danego przedsiębiorstwa, na które zwracamy szczególną uwagę podczas projektowania. Następnie system jest projektowany, produkowany i testowany przez nas, tak aby wyeliminować ewentualne błędy. Ostatnim etapem jest wdrożenie go bezpośrednio do firmy. Pozostajemy również w kontakcie jako wsparcie techniczne, służąc pomocą oraz radą w zakresie informatyki.

W swoim zespole KIRG posiada zarówno informatyków i programistów, jak również specjalistów z zakresu analizy biznesowej. Dzięki temu świadczymy usługi najwyższej jakości. Dostarczone oprogramowanie nie tylko spełnia wymagania klienta, ale jest również wydajne i optymalne w zakresie wymagań sprzętowych.

Dzięki zastosowaniu dedykowanego systemu informatycznego, przedsiębiorstwo może poprawić wydajność swojej pracy. Zastosowane narzędzia i rozwiązania usprawniają bowiem komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną, a także usprawniają procesy zachodzące w firmie. Ponadto zindywidualizowany system stanowi o przewadze konkurencyjnej na tle innych, mniej wydajnych przedsiębiorstw. Dobrze zaprojektowany system teleinformatyczny prowadzi także do zwiększenia zysków. Na dodatek pełna personalizacja zastosowanego oprogramowania gwarantuje, że klient płaci tylko za to, czego potrzebuje, bez marnowania kapitału na niepotrzebne funkcje. Zastosowany system można również zmodyfikować za parę lat w miarę rozwoju i rosnących potrzeb przedsiębiorstwa.